Menu

Online registrace do M&S Věrnostního programu

Pro Vaše větší pohodlí jsme připravili online registraci do M&S Věrnostního programu. Stačí pečlivě vyplnit Vaše osobní údaje a dle pokynů v obdržené SMS si vyzvednout M&S kartu na libovolné prodejně M&S. Jakmile budete mít Vaši M&S kartu u sebe, můžete začít sbírat body a využívat všech výhod spojených s naším programem.

Postup online registrace:

  1. Vyplňte registrační formulář a klikněte na tlačítko Zaregistrovat. Poté bude na Vaši e-mailovou adresu zaslán e-mail s odkazem na potvrzení registrace.
  2. Po kliknutí na tento odkaz Vám bude zaslána informační SMS s registračním kódem.
  3. V následujících 10 dnech si pomocí SMS registračního kódu můžete vyzvednout Vaši M&S kartu na libovolné prodejně M&S.
Abychom věděli, kdy máte narozeniny, a mohli
jsme Vám poblahopřát a zaslat narozeninový dárek.

Korespondenční adresa (adresa bydliště)

Zájmové kategorie

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.

Kompletní pravidla a podmínky M&S Věrnostního programu najdete zde. Aktivací své karty souhlasíte s pravidly a podmínkami uvedenými zde. Držitel karty M&S musí být starší 18 let a mít bydliště na území ČR. Vyplněním a podepsáním registračního formuláře dává držitel karty souhlas se zpracováním všech svých osobních údajů uvedených v registračním formuláři nebo získaných používáním karty za účelem vytvoření chráněného elektronického informačního systému Marks and Spencer Czech Republic, a.s. a dále též za účelem nabízení obchodu a služeb společností Marks and Spencer Czech Republic, a.s. a to po celou dobu platnosti členství držitele karty v M&S Věrnostním programu. Držitel karty má právo kdykoli odmítnout souhlas se šířením sdělení souvisejících s M&S Věrnostním programem, tímto okamžikem končí zároveň členství v M&S Věrnostním programu.Pokud si přejte zaslat kompletní pravidla a podmínky M&S Věrnostního programu, nebo máte jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás, prosíme, e-mailem na klub@marks-and-spencer.cz.